سوپرپربورات

سوپرپربورات

سوپرپربورات

🔺بسیاری از میکروارگانیسم ها در صورت عدم استفاده از روش های موثر و مناسب جهت ضدعفونی و پاک سازی محیط و یا به علت وجود مواد آلی مانند کثافات ،جلبکها و بقایای مدفوع قادرند با به کارگیری روشهای طبیعی مانند تولید هاگ به بقای خود ادامه دهند.

🔺سوپرپربورات باعث کنترل تلفات، لجن و  کنترل کمبود اکسیژن در استخرهای خاکی میشود .

استفاده از سوپرپربورات برای از بین بردن خاک سیاه و اکسیژن رسانی به بافت خاک در هنگام آماده سازی و در طول دوره پرورش در فواصل زمانی منظم ، با بهینه سازی محیط پرورش از بسیاری از معضلات و تلفات آبزیان و سایر مشکلات احتمالی در دوران پرورش جلوگیری میکند.سوپر پربورات در چارچوب عملکردی خود موثر و محصولی فوق العاده است. پربورات فرموله شده که از پنج ماده به اضافه پربورات تشکیل شده، و اساسا با آهک متفاوته آزاد کننده اکسیژن و اکسید کننده کامل مواد آلی موجود در بستر استخرهاست و ORP را بهینه میکند در صورتیکه آهک اصلا آزاد کننده اکسیژن نیست و در pH پایین اکسید کننده است و در نتیجه در استخرهای گرمابی و میگو انتظار اکسید شدن و مینرالیزاسیون کامل خاک سیاه را نمیتوان از آن داشت، حتی از CaO ضدعفونی کنندگی پربورات بسیار بیشتر از آهک زنده است.لجن موجود در کف استخر را با سرعت بسیار بیشتری نسبت به آهک از بین میبرد. باعث افزایش سریع pH. مانند آهک نمیشود و شکستن پلانکتونی رخ نمیدهد.

آبزی کالا عرضه کننده پودر سوپر پربورات اکتیواتور دار

مزایا استفاده:

🔹کاهش و قطع تلفات🔹كاهش آمونياك🔹متعادل سازي نوسانات اكسيژن🔹تنظیم کنندهPH🔹استفاده از فسفات محبوس و ترسیب شده کف استخر🔹تنظیم قلیائیت

آبزی کالا ارائه دهنده محصولات با کیفیت در حوضه آبزی پروری از جمله سوپربورات اکتیوآتور  میباشد.

استفاده از سوپرپربورات اکتیوآتور کمک شایانی در روند پرورش آبزیان خواهد داشت.

جهت اطلاعات بیشتر و تهیه محصولات با ما در تماس باشید.