پدل ویل

هواده پدل ویل :

📌اساس كار پدل ويل در پروانه هايي است كه عمود بر سطح آب مي چرخند و آب استخر را بصورت قطرات ريز به بالا پرتاب نموده و در نتيجه بخشي از اكسيژن هوا را در آب حل مي نمايد. همچنین در پدل ویل پروانه ها امواج و جریانی ایجاد میکند که می تواند حجم آمونیاک،دی اکسید کربن،متان،هیدروژن سولفور و…. آب را کاهش دهد.

📌دستگاه هواده پاروئی یا پدل ویل به صورت شناور بر روی سطح آب عمل میکند و برای هوادهی در مزارع پرورش میگو، مزارع ماهیان گرمابی و آب بندان ها بسیار مناسب و کارا می باشد.

📌پدل ویل به گونه ای طراحی شده است که تخریب بستر استخر در استخرهای خاکی را ندارد و با قابلیت هوادهی و جریان سازی منحصر بفرد خود باعث تهویه آب شده و با توجه به دور پائین دستگاه ، استهلاک پائین در پی داشته و عدم آسیب رسانی به ماهیان را نیز فراهم میاورد.

📌دستگاه پدل ویل در مدل های ۴ و ۶ پروانه ائی تولید میشود، میزان اکسیژن انتقالی این دستگاه ۲/۵۹ کیلوگرم در ساعت است که ۳۶/۳ درصد بیش از حد استاندارد می باشد که راندمان قدرت آن معادل ۱/۷۱ کیلوگرم اکسیژن در ساعت به ازای هر کیلو وات استکه ۳۶/۸ درصد بیش تر از استاندارد معمول در پدل ویل ها می باشد.

 

📌مزایا:

🔹 راندمان بالا در مقایسه با مصرف انرژی

🔹قیمت مناسب

🔹 عدم گل آلودگی آب در آبهای کم عمق

🔹 ایجاد جریان افقی و عمودی در آب

🔹عدم صدمه رسانی به آبزیان

🔹افزایش کیفیت آب

اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه هواده پدل ویل

جهت تهیه محصولات با ما در تماس باشید