درباره ما

 

درباره خدمات آبزی کالا


شرکت خدمات آبزیان ویرا آونگ هرمز با نام تجاری *آبزی کالا* با سابقه طولانی در زمینه پرورش آبزیان و خدمات آبزی پروری در جنوب کشور در حال فعالیت می باشد.
از آنجایی که شرکت آبزی کالا با تجربه طولانی و مفید در زمینه پرورش آبزیان فعالیت کرده است،لذا خدماتی که ارائه می دهداز کیفیت بالایی برخوردار است، چرا که با تجربه فراوان از انواع دستگاه های هواده،غذاپاش،پارامترسنج ها و... استفاده شده‌ است
و خدماتی که در حال حاضر به شما دوستان عزیز ارائه می شود بهترین کیفیت،بالاترین بازده و قیمت مناسب را دارا می باشد.
کادر مجرب *آبزی کالا* با مشاوره تخصصی در زمینه استفاده از سایر دستگاه ها و ادوات با توجه به شرایط زیست محیطی و نیاز پرورش دهندگان کمک شایانی در زمینه بهبود و کیفیت تولید و سود آوری پرورش دهندگان را انجام می دهد.
هدف تیم *آبزی کالا* کمک به حل مشکلات آبزی پروران سخت کوش می باشد، چرا که واقعا در طول دوره پرورش با هزینه های کلان و استرس بالا در انتظار تولید محصولی با کیفیت و سوددهی بالا می باشند.
*آبزی کالا* با درک شرایط شما آبزی پروران محترم در سطح کشور با ارائه ی محصولاتی به بهترین کیفیت و بهترین قیمت اماده خدمت رسانی به شما پرورش دهندگان محترم است.
امید است با با تلاش فراوان و خدمات برتر بتوانیم بهترین در کل کشور باشیم، تا سهم کوچکی در بهبود کیفیت تولید و سود آوری صنعت پرورش آبزیان را ارائه دهیم.

خدمات فنی آبزی کالا

شرکت آبزی کالا همواره با مشاوره و دادن اطلاعات دقیق به مشتریان خود، آگاهی پرورش دهندگان را در مبحث پرورش آبزیان،هوادهی و مباحث پیرامون پرورش نیز توسعه داده است. آبزی پروران با ارائه اطلاعات مکانی و موقعیت خود در دوره پرورش به کارشناسان ما و طی بررسی های کارشناسان با آنالیز اطلاعات و داده ها و همچنین بررسی امکانات تولیدی آن منطقه بهترین گزینه برای رسیدن به اهداف تولیدی در حد مطلوب را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

1مزیت خرید از آبزی کالا چیست؟

استفاده از خدمات آبزی کالا با توجه به تجربه اجرایی و استفاده از تکنولوژی های روز دنیا سبب کاهش هزینه تمام شده مزرعه داران می شود،تیم آبزی کالا به دلیل تجربه طولانی در آبزی پروری و خدمات آبزیان بهترین راهنما در ادوات و سایر محصولات در آبزی پروری می باشد و متناسب با نیاز شما پرورش دهندگان عزیز در سطح کشور بهترین گزینه را با کیفیت بالا ارائه می دهد،تا در پایان دوره پرورش بهترین نتیجه برای آبزی پروران عزیز بوجود آید.

2مزیت استفاده از دستگاه هواده در پرورش آبزیان چیست؟

هوادهی یک روش مکانیکی جهت حل کردن هوا در آب به شمار میرود.این روش مهم با افزایش سطح تماس بین آب و هوا به وجود می آید.غلظت اکسیژن در آب یکی از مهمترین شاخص های کیفی آب برای آبزی پروری محسوب می شود.در طبیعت این عمل توسط باد و امواج در آبهای ساکن پشت سدها،دریاچه ها،دریاها و اقیانوس ها رخ می دهد.تراکم آبزیان در استخرهای متراکم به دلیل افزایش متابولیکی و بهره گیری از کود دهی و تغذیه،اکسیژن از آب بیشتری را طلب می کند در نتیجه مکانیزم های طبیعی قادر به تامین اکسیژن های مورد نیاز نمی باشند و لذا باید اقدام به هوادهی نماییم

3مزیت استخرهای پیش ساخته نسبت به استخرهای خاکی چیست؟

1-استفاده از استخرهای پیش ساخته باعث به افزایش تراکم تولید در واحد سطح می شود.
2-کاهش بیماری و تلفات و کنترل راحت تر و رسیدگی بیشتر
3-کاهش ضریب تبدیل
4-این استخرها قابل جمع آوری و جابجایی و قابل استفاده در زمین های اجاره ای می باشند.
5-در نهاین کیفیت بالای محصول تولیدی در این استخرها بیشتر است.


جهت اطلاعات بیشتر و تهیه محصولات با ما در تماس باشید.

تمامی خدمات آبزی پروری از آبزی کالا بخواهید.